Suzuki IGNIS

 

Suzuki Ignis byl prvním vozidlem v novém segmentu vozidel - mikro SUV . Suzuki Ignis v sobě spojuje to nejlepší z malého vozu s tím nejlepším ze světa SUV. Výsledkem je vozidlo ultra kompaktních rozměrům - které se svým výrazným designem a volitelným pohonem kol AllGrip má vše, co skutečné SUV potřebuje.

S Ignisem získáte mikro SUV s Hybrid DUALJET 1,2 litrovým motorem s maximálním výkonem 66 kW (90 PS), což zaručuje ve spojení s nízkou hmotností potěšení z jízdy na každém metru. Pro větší bezpečnost a pohodlí nové Suzuki Ignis nabízí volitelný pohon AllGrip s technologií viskózní spojky. Při prokluzu na přední nápravě, systém automaticky přenáší točivý moment na zadní nápravu, aby vůz byl na každém povrchu bezpečný.

Nový Suzuki Ignis je auto, které zaujme konstrukcí s jedinečným charakterem a s potenciálem stát se ikonou. Elegantně navržená přístrojová deska s moderním vybavením a středová konzole jsou uživatelsky přívětivé a poskytují výbornou orientaci na první pohled. Ignis nabízí překvapivě mnoho prostoru, obě zadní sedadla lze samostatně posunout až o 165 mm a složit 50/50. To vám dává možnost vytvořit pro cestující na zadních sedadlech dostatek prostoru nebo pro velká zavazadla vytvořit další prostor v kufru. Komfort Vám zajistí klimatizace, vyhřívaná sedadla, perfektní zvuk pak rádio s přehrávačem CD/MP3 kompatibilní s Bluetooth ®Handsfree a ovládacími prvky na volantu. Šedivé dny Vám v dobrou náladu změní Ignis v sedmi zářivých barvách. A v případě, že barev není dost, nabízí se i dvoubarevné provedení ve čtyřech kombinacích.

 

 

Modely IGNIS jsou vybaveny Mild-hybridním systémem (ISG)

Tento systém pomáhá vozidlu lépe hospodařit s kinetickou energií. Kinetická energie se při zpomalování přeměňuje pomocí generátoru na elektrickou energii, která se ukládá do baterie pod sedadlem řidiče. Elektromotor takto nashromážděnou energii využívá při zrychlování pro pomoc spalovacímu motoru. Základem kompaktního a účinného mild-hybridního systému je lithium-iontová baterie s kapacitou 10 Ah, která se rychle nabíjí a stejně rychle umí dodávat energii. Funkce generátoru a elektromotoru zajišťuje jediné zařízení ISG.

 

Katalog a technické parametry si můžete stáhnout pohodlně on-line z našeho webu, nebo si vše můžete vyzvednout přímo u nás na salonu.

 

Předváděcí jízda
Mám zájem o vozidlo