Suzuki S-Cross

S-CROSS má charakteristický design moderního crossoveru, poskytuje prvotřídní prostor pro cestující i náklad. Designéři při vyývoji zohlednili i požadavky zákazníků a velikost zavazadlového prostoru je 430 l. S-Cross nabízí zcela novou generaci pohonu 4x4 a nejnižší emise CO2 ve svém segmentu.SX4 S-CROSS

Bezpečnost na maximu

S SX4 S-CROSS jezdíte s jistotou, že u sebe máte důvěryhodného společníka, který vás chrání celým tělem. Design karoserie vychází z konceptu Tect společnosti Suzuki, což znamená, že v případě srážky konstrukce účinně pohlcuje a rozptyluje energii. V rizikových situacích reaguje SX4 S-CROSS ve zlomku sekundy. Základem kvalitních jízdních vlastností v každém terénu je tuhá karosérie, která rovněž zaručeje i bezpečnost pro posádku. S-CROSS dosáhl v testech NCAPmimořádně dobrého hodnocení 5*. Bezpečnost v každé úrovni výbavy zaručuje celkem 7 airbagů - čelní, hlavové, boční a kolenní. Předcházet havárii způsobené jízdním stylem řidiče, pomáhá elektronický stabilizační systém ESP a systém monitorování tlaku v pneumatikách TPMS, který je rovněž v každé úrovni výbavy. 

 

Bezpečné, výkonné a úsporné motory

Nové turbomotory BOOSTERJET s přímým vstřikováním jsou dobrou zprávou pro milovníky dynamické jízdy. Díky svému výkonu, který je srovnatelný s většími motory, zajišťují okamžité zrychlení, svižnou jízdu a nižší spotřebu. Nízká produkce emisí výfukových plynů minimalizuje dopad na životní prostředí. Pro ještě lepší ochranu přírody můžete využít systém automatického zastavení a nastartování motoru. Komfortně nastavený podvozek účinně pohlcuje nerovnosti a tlumí otřesy. Je vaší zárukou pohodlné jízdy po autostrádach stejně jako po kočičích hlavách ve městě.

 
Předváděcí jízda
Mám zájem o vozidlo