Suzuki Vitara S

Vitara S je vozidlo, za kterým se na ulici otočíte dvakrát. Už jeho přední část vyčnívá z davu díky extravagantním rysům mřížky chladiče s chromovanými vertikálními lamelami. Další zajímavostí je designové červené orámování předních světlometů s automatickým nastavením. Černé lesklé 17ti palcové slitinové disky, elegantní tónovaná skla nebo na dvě části rozdělené zadní světla jen potvrzují exkluzivní a dynamický vzhled.

BOOSTERJET je nejnovější přeplňovaná jednotka s přímým vstřikováním paliva, která se vyznačuje sníženou spotřebou paliva a přináší potěšení z jízdy. Vývoji motoru BOOSTERJET byla věnována velká pozornost a při vývoji se podařilo dosáhnout snížení váhy a velikosti jednotky.

Jednotka 1,4 BOOSTERJET disponuje výkonem 103kW s maximálním točivým moment 220Nm a je nabízen pouze v modelu Vitara S.

Pokud máte rádi jedinečné věci, je pro vás Vitara S jako stvořená. Už na první pohled si musíte povšimnout malých, ale výrazných doplňků jako je například červené prošití koženého sportovního volantu, řadící páky nebo semišových sedadel. S tím barevně ladí i červené lemy na větracích otvorech, analogových hodinách nebo na tachometru a otáčkoměru. Kvalitní pedály z ušlechtilé oceli jsou také součástí výbavy. Zábavu vám zaručí skvělý audio-systém, nebo možnost přopojení vlastního smartfonu k vozidlu.

Vitara S se nabízí v nejvyšší úrovni výbavy, jehož součástí jsou světla pro denní svícení s LED technologií, kožené čalounění, Radar Brake Support systém a adaptivní tempomat. Vitara S bude k dispozici v sedmi různých barvách karoserie, včetně verze ve dvoubarevných kombinacích.

Jedním z hlavních cílů při vývoji nové Vitary byla nízká spotřeba paliva. Kromě optimalizace poháněcího ústrojí a vývoje zcela nové úsporné samočinné převodovky se proto konstruktéři zaměřili na nízkou hmotnost vozu. Díky nejmodernějším technologiím, jako je rozsáhlé využití ultravysokopevnostní oceli, se Vitara chlubí mimořádnou tuhostí a současně patří k nejlehčím SUV na trhu (pohotovostní hmotnost od 1 075 kg).

Efektivní komplexní řešení stojí za rekordní hospodárností – Suzuki Vitara se tak může pochlubit nejnižší spotřebou paliva ze všech vozů s pohonem 4x4 a klasickým spalovacím motorem.

Precizně vyladěný podvozek s pohonem všech kol AllGrip Velká kola a světlá výška 185 mm umocňují terénní schopnosti nové Vitary. Inteligentní systém pohonu všech kol AllGrip nabízí čtyři volitelné jízdní režimy pro optimální výkon na silnici i v terénu za jakýchkoli podmínek.

Předností pohonu AllGrip je potěšení z jízdy za všech podmínek, snížení spotřeby pohonných hmot a pohodlí při jízdě. Změnou režimu provozu měničem, se zásadně změní jízdní vlastnosti.

Předváděcí jízda
Mám zájem o vozidlo